Tekst siia 5?

Toonerkassetid OÜ  on toonerite ja tindikassettide maaletooja Eestis. Müüme kvaliteetseid toonereid ning seda parimate hulgihindadega. Kõikidele toodetele kehtib meil alati ka garantii! Kõik e-poes olevat tooted on saadaval meie laos. Makseteks kasutame me enda e-poes Maksekeskuse teenuseid mis tähendab, et kõik teie maksed on 101% kaitstud!

Lisaks sellele, võite meie firma tausta kontrollida inforegister.ee või krediidiinfo.ee portaalides ning näete, et oleme edukas ettevõte, kes pakub kvaliteetseid teenuseid!

Me hoolime sellest, et te tunneksite end ostes kindlalt. Seetõttu pakume palju turvalisust tõstvaid eeliseid oma konkurentide ees! Lisaks sellele, et oleme kergelt kättesaadavad on meie pood kaetud kahe turvalisust tagava SSL sertifikaadiga ning mõeldes oma klientidele anname ka kõigele 100% rahulolu garantii! Kui sa pole ostetud toodetega mingil põhjusel rahul siis on sul õigus oma raha tagasi saada.

Lisaks on meil ka Parima hinna garantii! See tähendab, et kui leiad kuskilt sama tooneri või toote odavamalt siis on sul õigus kas enne ostu või peale ostu oma raha tagasi saada vahe summas. Piisab sellest, kui helistad meile või saadad e-maili, tõestad kas konkurendi reklaami või muu tõendusliku infoga odavama tooneri või muu kulutarviku hinna ära ja teemegi sulle kas siis soodustuse või tagasiarvelduse. Lihtne!

 

Kogu tekst tuleb ära vahetada, liiga sõbralik

Tekst 5

preloader